XV Міжнародний турнір із міні-футболу

У Литві на XV Міжнародному турнірі з міні-футболу за перемогу змагалося 10 журналістських команд із різних країн світу. Волиняни, які представляли Україну, виграли 3 місце!

Традиція проведення міжнародних турнірів серед журналістів із футзалу та міні-футболу продовжується майже 20 років. Особливо інтенсивними контакти працівників ЗМІ на спортивних аренах стали в 2004 р., коли голова Спортивного клубу Спілки журналістів Литви Таутвідас Венцевічюс започаткував широкомасштабні змагання з футзалу, які останніми роками проводяться в м. Друскінінкай.

А в м. Луцьку, Україна, щовесни проводиться Міжнародний турнір із футзалу «Кубок пам’яті Бориса Клімчука» (на честь Надзвичайного і Повноважного Посла України, багаторічного голови облдержадміністрації та депутат облради Бориса Клімчука), в якому цього річ взяли участь команди України, Литви, Польщі і Білорусі, які організовує голова правління ГО «Форум українських журналістів», заступник голови обласної організації Національної спілки журналістів України, головний редактор «Волинської газети» Володимир Данилюк спільно з продюсером Волинської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України Костянтином Лоцманом та за підтримки Луцької міської ради.

а восени вже значно більша кількість шанувальників «гри мільйонів» прибуває в м. Друскінінкай, де литовські організатори в особі Таутвідаса Венцевічюса, голови Спортивного клубу Національної спілки журналістів Литовської Республіки (голова правління –) проводять ще масштабніші змагання.

Отже, 14 вересня на полі спорткомплексу в м. Друскінінкай відбувся вже XV Міжнародний турнір із міні-футболу. В ньому взяли участь журналісти з Литви, Латвії, Вірменії, Німеччини, Казахстану, України, Білорусі, Росії, Молдови та Єгипту. Оскільки голова Спілки журналістів Литви Дайнюс Радзявичюс разом із керівником Національної спілки журналістів України Сергієм Томіленком перебував на міжнародній нараді в м. Варшава (Польща), то учасників змагань привітали заступник голови Спілки журналістів Литви Вітаускас Квіткаускас та мер м. Друскінінкай Вітаускас Малінаускас.

Всі команди провели по 9 матчів. У результаті 1 місце виграли представники Молдови, друге – Вірменії, третє – України.

Цікавий інтеркультурний вечір, який відбувся після урочистого нагородження призерів турніру, засвідчив, що журналісти продовжуватимуть співпрацю не лише в галузі спорту, але й в інформаційній сфері.

Роман УСТИМЧУК.

На фото Вячеслава БЄЛОВА: медалі на кубки призерам; капітани команд під час урочистого відкриття турніру в м. Друскінінкай; волиняни, які на змагань представляли Україну та виграли 3 місце; Таутвідаса Венцевічюс та Вітаускас Малінаускас нагороджують переможців та кращих гравців. 

 

IMG_9487 IMG_20190914_184003

 

Be the first to comment

Leave a Reply