10-17 вересня 2017 р. м. Одеса.

10-17 вересня 2017 р. м. Одеса.

Конференція, дебати та цикл тренінгів на тему: «Суспільно-політична ситуація в Україні, Вірменії та Грузії у контексті змін перспективи медіа-освіти і політичного діалогу».

Проект «Change of Perspectives Media Education and Political Dialog» («Зміна перспективи медіа-освіти і політичного діалогу») відбувається за сприяння Міністерства закордонних справ ФРН і ставить за мету з залученням журналістів, громадських активістів, студентів і науковців розбудувати європейську модель співпраці інституцій громадянського суспільства, мас-медіа, студентської молоді та науковців у взаємодії з органами державної влади та самоврядування. Він допоможе учасникам оволодіти передовими технологіями журналістської роботи, правильно застосовувати соціальні мережі, налагодити політичний діалог, комунікувати з представниками інших держав задля розуміння причинно-наслідкових мотивів формування суспільно-політичної ситуації в Україні, Грузії і Вірменії, виникнення, перебігу та перспектив врегулювання збройних конфліктів (Абхазія, Донбас, Крим, Нагірний Карабах, Південна Осетія)  та подальшого розвитку цих країн.

Для участі у заході необхідно:

направити до 15 червня 2017 р. мотиваційний лист із контактною інформацією претендента за адресою: forummediaukr@gmail.com

Склад учасників:

6 організаторів, спікерів і тренерів із Німеччини, 12 організаторів та учасників із України (6 – з-за меж Одеської обл.), 4 організатори та учасники з Вірменії, 4 організатори та учасники з Грузії.

Для учасників заходу володіння англійською мовою – обов’язкове.

Участь у заходів, проживання, харчування – за рахунок організаторів. Вартість проїзду в межах України залізничним та автобусом сполученням компенсовується.

Проект реалізовують: «Federal Association of Citizen Media and Training Media» (Німеччина), «European Youth4Media Network Association» (Німеччина), «Open Channel TV Ludwigshafen» (Німеччина), «Форум українських журналістів» (Україна), «Center for Strategic Research» (Вірменія), «Caucasus University» (Грузія), Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Україна), Факультет журналістики Національного університету «Одеська юридична академія» (Україна).

Що? Конференція на тему «Суспільно-політична ситуація в Україні, Вірменії та Грузії у контексті змін перспективи медіа-освіти і політичного діалогу»; дебати; тренінги, інтеркультурний вечір.

Коли? 1-8 липня 2017 р.

Де? Факультет журналістики Національного університету «Одеська юридична академія» (м. Одеса).

За підсумками роботи в Одесі з числа 12 учасників буде відібрано 6 осіб, які продовжать медіа-освіту в Вірменії (м. Єреван, вересень 2017 р.) та Україні (м. Київ, листопад 2017 р.).

За додатковою інформацією звертайтеся:

Володимир Данилюк, голова правління ГО «Форум українських журналістів», danyluk1966@gmail.com, тел. 050-587-32-89.

Тетяна Кузнецова, декан факультету журналістики Національного університету «Одеська юридична академія», arnautova.tv@gmail.com

Оргкомітет.

 

Залишити відповідь