ПОЛОЖЕННЯ Про проведення у Луцьку Міжнародного турніру з міні-футболу

 

ПОЛОЖЕННЯ

Про проведення у Луцьку Міжнародного турніру з міні-футболу

 «Кубок Бориса Клімчука» серед команд працівників засобів масової інформації.

 1. Мета і завдання змагань:
 • вшанування пам’яті колишнього голови Волинської обласної ради, Волинської обласної державної адміністрації, Надзвичайного і Повноважного посла України в Литві та Азербайджані, а також співорганізатора різноманітних міжнародних спортивних форумів серед журналістів;
 • пропаганда міні-футболу як одного з доступних способів здорового способу життя;
 • відродження традицій аматорського міні-футболу, де грають рівні серед рівних;
 • виявлення та заохочення найсильніших команд-журналістів, налагодження творчих контактів між працівниками ЗМІ різних держав.
 1. Терміни та місце проведення змагань

Міжнародний турнір з міні-футболу відбуватиметься 1 квітня 2017 року в м. Луцьк на базі КРЦ «Адреналін Сіті» (СК «Арена Спорт», вул.. Карбишева,1) або Обласної дитячо-юнацької спортивної школи (вул. Шевченка, 3).

 1. Керівництво змаганнями

Організаторами турніру «Кубок Бориса Клімчука»: Громадська організація «Форум українських журналістів» у Волинській області, Спортивна Асоціація ЗМІ Луцька, АМФВ, Управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

Безпосереднє проведення змагань покладається на головну суддівську колегію.

 1. Учасники, програма та характер змагань

До участі у турнірі допускаються команди з 12 гравців, створені зі співробітників засобів масової інформації, які працюють у вищезгаданих структурах не менше 3 (трьох) місяців. Кожен учасник повинен мати документ, що посвідчує особу, довідку з місця роботи або посвідчення, що підтверджує місце роботи.

До складу команд допускаються не більше 2-х спортсменів віком молодше 30 років (1987 р. н.), не більше 4-х спортсменів віком молодше 45 років (1972 р. н.) та 4 спортсмени віком 45 років і старші. До змагань не допускаються учасники, які мають обмеження до занять фізичною культурою та спортом за станом здоров’я.

До змагань не допускаються учасники, що перебувають у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. Порушення умов, що наведено вище у п. 4, карається дискваліфікацією спортсмена або команди, а результати виступу анулюються. Всім учасникам змагань рекомендовано мати єдину спортивну форму, спортивне взуття, ракетки та інший індивідуальний інвентар.

Змагання проводяться відповідно до існуючих (спрощених) правил із видів спорту. Кожному з заявлених учасників дозволяється брати участь в будь-яких видах програми змагань, якщо вони не відбуваються одночасно. Для участі у Міжнародному турнірі з міні-футболу «Кубок Бориса Клімчука» запрошені наступні команди працівників ЗМІ: команда журналістів Луцька, команда журналістів Вільнюса (Литва), команда журналістів Києва (Україна), команда журналістів Баку (Азербайджан), команда журналістів Мінська (Білорусь). Поза конкурсом мають право виступати команди учасників АТО та волонтерів із Луцька.

Кожна команда має складатися із 12 чоловік, у тому числі тренер-представник. У матчах із міні-футболу беруть участь 4 (5) гравців і воротар, в інших видах спорту по одній особі: змагання з настільного тенісу, дартсу та армреслінгу. Вік учасників необмежений, але всі вони повинні бути повнолітніми.

 1. Безпека та підготовка місць проведення змагань

Відповідно до Положення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 підготовка та належний технічний стан спортивних споруд покладається на їх власників.

Заходи проводяться лише на спортивних спорудах, прийнятих до експлуатації комісіями з контролю за станом спортивних споруд, суддівськими колегіями, при суворому дотриманні чинних норм і правил експлуатації, технічних норм, правил проведення спортивних змагань, правил поведінки учасників і глядачів, правил пожежної безпеки, інших нормативних актів тощо.

Контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки під час проведення змагань здійснює робоча комісія, до складу якої включено відповідних фахівців, представників організаторів заходу, власників спортивної споруди та інших заінтересованих установ та організацій.

Власник спортивної споруди не менш ніж за 4 години до початку змагань зобов’язаний подати відповідний акт до робочої комісії, яка визначає готовність об’єкту до проведення заходу.

Невиконання вимог, передбачених зазначеним Положенням, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення заходів, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

 1. Медичне забезпечення змагань

Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря із спортивної медицини обов’язкова на змаганнях  усіх рівнів. Лікар змагань входить до складу суддівської колегії на правах заступника головного судді. Всі його рішення в межах компетентності обов’язкові для учасників, суддів, організаторів змагань. Лікар представляє в організаційний комітет або суддівську колегію план медичного забезпечення змагань та звіт з їх закінчення.

Організатори змагань рекомендують мати на кожного учасника індивідуальні страхові поліси спортсмена.

 1. Фінансові витрати

Загальне керівництво та фінансування витрат, пов’язаних із проведенням змагань, здійснюється ГО «Форум українських журналістів» у Волинській області. Фінансування проживання і харчування учасників турніру бере на себе ГО «Форум українських журналістів» у Волинській області, залучивши спонсорів, оплату роботи суддів змагань, чергування медпрацівника, а також нагородження переможців і учасників Міжнародного турніру серед команд працівників ЗМІ  «Кубок Бориса Клімчука».

 1. Заявки

Попередні заявки на участь у Міжнародному турнірі з міні-футболу «Кубок Бориса Клімчука»  надаються в оргкомітет змагань до 17 березня 2017 р. на  е-mail: byelov@bigmir.net , danyluk1966@gmail.com

 1. Нагородження

Команди (учасники)-переможці отримують: за зайняте 1 місце – перехідний «Кубок Бориса Клімчука», який вручається представнику команди-переможця з вигравіруваним написом назви команди-переморжця. Кубок команда-переможець в обов’язковому порядку надає на наступний «Кубок Бориса Клімчука» для нагородження переможця. За зайняті 2-3 місця – грамоти та дипломи.

 

Це Положення є офіційним запрошенням на змагання!

Оргкомітет.

На фото: «Кубок  Бориса Клімчука» – 2016.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*