Три вечори сенсацій

Двадцятий, ювілейний «Новорічний турнір» уже став історією. А виграли його хлопці з «Володимирівки»!
Отже в обласній дитячо-юнацькій спортивній школі визначився чемпіон традиційного змагання з футзалу. Але спочатку були групові змагання. Про перебіг першого вечора запеклої боротьби «Волинська газета» повідомила в статті «Зірки» не забивають пенальті…» ще 29 грудня 2016 р.

А тепер – про заключний етап боротьби за вихід у півфінали, який завершився так:
«Вотранс» – «Володимирівка» – 0:4, «Ісіда» – «Луцьксантехмонтаж №536» – 5:2, «Волиньтабак» – «Вест» – 4:4 (за серією пенальті – 2:3) «Ковель-Волинь» – «Волиньагротех» – 3:1, «Вотранс» – «Ісіда» – 2:5, «Володимирівка» – «Луцьксантехмонтаж №536» – 2:0.
«Що ж, умовне протистояння «Футбол vs Футзал» ще на відбірному етапі відбувалося за переваги спортсменів від футзальної галузі. В групі «А» зі стовідсотковим результатом «відстрілявся» доволі футзальний «Ковель-Волинь», котрий під свої знамена зібрав місцевих виконавців із великим футзальним досвідом Першої ліги та Екстра-ліги. Другими до півфіналу вирвалися майстри з команди «Вест», які за плечима мають віртуальний багаж футзалу на рівні обласної першості та футбольний досвід з футбольної Екстра-ліги України. Амбіційний «Волиньагротех» та один із родоначальників турніру – «Волиньтабак» – завчасно припинили боротьбу з огляду на вагомі причини.

img_3439
В другій відбірній групі майбутній чемпіон «Володимирівка», маючи в своїх рядах досвідчених виконавців на чолі з Сергієм Піддубним, відразу заявив свою претензію на титул переможця «Новорічного турніру» і здобув три впевнених перемоги, Компанію переможцю групи «В» склала «Ісіда» – команда, яка брала участь в усіх без вийнятку двадцяти турнірах. Наявність Богдана Новака у складі чорно-білих робила їх шанси на успіх доволі непоганими», – підсумувала прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Волині.
Проте у першому півфіналі чуда не сталося. Переможець групи «А» – потужний «Ковель-Волинь» чотири рази вразив ворота суперника, не дозволивши жодного разу пробити Дмитра Дувакіна, котрий у рамці діяв бездоганно. Отже, 4:0 на користь ковельчан.
В другому півфінальному протистоянні драматизму було більше. Юні та по-спортивному злі «вестівці» без страху вступили в двобій з підопічними Олександра Тищенка. На кожну атаку молоді футзалісти відповідали своєю.  І навіть рахунок по ходу гри 2:2 цілком відповідав подіям, що відбувалися на паркеті ОДЮСШ. Але досвід є досвід, і шалька терезів  успіху схилилася на бік «Володимирівки» – 3:2.
У матчі за третє місце «Вест» виявився більш свіжим і переграв «Ісіду» 5:2.
А долю фіналу вирішив єдиний гол, котрий влетів у сітку воріт ковельчан. Академічна вертикальна атака у виконанні «Володимирівки» закінчилася влучним пострілом Сергія Тригубеця.
Таким чином, переможцем стала команда «Володимирівка».

img_3443
«Цей турнір упродовж 20 років свого існування вже став доброю традицією. Люди приходять, щоб подивитися на справжніх зірок – насамперед, Тараса Михалика, Василя Сачка, Артема Федецького, а також багатьох інших уславлених майстрів. Це справді унікальна можливість насолодитися грою справжніх професіоналів, які прославляють нашу Україну далеко за її межами.  Крім цього, дуже великий інтерес викликають усі матчі. Щоправда, в футзалу – своя специфіка… Спортсмени, які виступали, наприклад, за нашу команду «Луцьксантехмонтаж №536», вправніше грають у футбол на великому зеленому газоні, тому було нелегко змагатися з тими, хто вміє грати в залі, – підсумував генеральний директор ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» Ігор Чорнуха. –  Тому я переконаний, що Новорічний турнір у Луцьку буде продовжуватися й надалі. На цей момент його організовую я спільно з Юрієм , але слід згадати і про Олександра Сухомлина, який стояв у його витоків і вивів на доволі серйозний рівень».

Сергій ШРАМЧУК.

На фото Петра КРИВОШЕЯ: уславлені Артем Федецький, Олег Герасимюк і Тарас Михалик з юними спортсменами (1-ша стор.); під час нагородження – організатори турніру Ігор Чорнуха та Юрій Волошин; переможець ювілейного турніру – «Володимирівка».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*