«Art Jazz Cooperation-2016»

Луцький джазовий клуб представляє: ІХ Міжнародний благодійний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation-2016», 26-27 серпня 2016 р., Луцький замок.

Луцький джазовий клуб, Рівненський джазовий клуб «Джем» спільно з Волинським молодіжним громадським об’єднанням «Єднання» під патронатом Генерального консульства Республіки Польща в м. Луцьку з грандіозним успіхом провели 26-27 серпня 2016 р. ІХ Міжнародний благодійний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2016» (www.artjazz.info).
Волинська частина фестивалю відбулася в Луцькому замку. Захід був направлений на підняття духу та плекання культурних цінностей серед лучан та гостей міста, а також спрямований на збір коштів на лікування відомого волинського музиканта Сергію Ленартовичу.
Фестиваль традиційно відшумів у Луцькому замку XIV століття – знаковому місці для нашого міста, адже саме тут у XV ст. відбувся З’їзд європейських монархів. Участь у ньому взяли джазмени з України, Польщі, Німеччини і вперше – Куби.

І хоча організатори напередодні заявили про низьку увагу до міжнародного заходу з боку місцевої влади та небажання спонсорів долучитися до його фінансування, «Art Jazz Cooperation 2016» вдався на славу!

Вл. інф.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*