Відповідальна і почесна місія

14 липня 2015 р. біля головного корпусу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулося урочисте вручення дипломів магістрів цьогорічним випускникам одного з найпрестижніших вищих навчальних закладів Західної України.

Привітати молодих фахівців із важливою в їхньому житті подією на запрошення ректора СНУ, професора, доктора біологічних наук Ігоря Коцана прийшло чимало почесних гостей.

Насамперед слід відзначити директора департаменту з питань управління, фінансування та розвитку суспільної політики Європейської асоціації університетів (Брюссель, Бельгія) Томаса Естерманна.  Своєю увагою вшанували майбутніх будівничих України також Митрополит Луцький і Волинський УПЦ КП Михаїл, голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик та інші.

А от новій генерації працівників мас-медіа на запрошення декана Інституту філології та журналістики СНУ Юрія Громика дипломи вручав голова правління ГО «Форум українських журналістів», головний редактор «Волинської газети», заслужений журналіст України Володимир Данилюк. Зважаючи на багаторічну та плідну співпрацю з цим навчальним закладом, він висловив упевненість, що й цьогорічні випускники професійно та активно працюватимуть в українських медіа. Причому, не гірше, а краще від тих вихованців, які вже здобули імена на телебаченні, радіо, друкованих ЗМІ та Інтернет-ресурсах.

Наш кор.

На фото Світлани ДУМСЬКОЇ: Володимир Данилюк вручає сертифікат бакалавра.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*