24 – 26 жовтня 2017 | Hollywood Media Hotel, Kurfürstendamm 202, Берлін

3-денний нетворкінг-захід для суб’єктів громадянського суспільства з Німеччини, Росії і країн Східного партнерства (Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Республіка Молдова, Україна).

Мирне та відкрите спільне проживання народів і культур у всьому світі – це центральна тема Інституту міжнародних відносин (ifa). Як власник всесвітньої мережі компетентний центр у сфері зовнішньої культурної та освітньої політики, ми з’єднуємо в одне ціле теорію і практику громадянського суспільства.

Етаблуючи нетворкінг-захід, Інститут міжнародних відносин (ifa) пропонує 40 співробітникам і співробітницям установ та їхнім партнерам, котрі реалізують заходи в рамках Програми «Розвиток співробітництва з громадянським суспільством в країнах Східного партнерства та Росії», платформу для обміну досвідом та ідеями.

Переважно захід спрямований на установи в Німеччині, котрі бажають узяти участь у нетворкінгу в тандемі зі своїми партнерськими організаціями з Росії чи країн Східного партнерства. Суть заходу полягає в обміні досвідом у питаннях громадянського суспільства та розвитку відповідних підходів у вирішенні супутніх завдань. Учасники працюють над поглибленням професійно-методологічних знань за визначеними темами, і, в той же час, обмінюються з іншими учасниками своїм досвідом та обговорюють розвиток майбутніх проектів.

Завдання

Учасники та учасниці нашого 3-денного нетворкінгу-заходу зможуть укласти нові контракти, закріпити існуючі зв’язки, поділитися знаннями та досвідом розвитку проекту в цільових країнах та обмінятися знаряддями, методами та досвідом роботи за такими темами:

Пам’ять та підхід до історії.

Вирішення конфліктів/медіація.

Молодіжний обмін.

Активізація діяльності молоді як суб’єкта громадянського суспільства.

Робочі рамки

 

Учасники та учасниці будуть працювати в групах по 10 осіб, фокусуючись на одній із запропонованих тем. Робота в групах буде супроводжуватися та куруватися тренером.

Робочі мови: німецька, англійська, російська.

Процедура

Прийом заявок буде відкрито найближчим часом.

Витрати на поїздку та проживання для учасників організацій, котрі знаходяться не в Берліні, можуть бути відшкодовані Інститутом міжнародних відносин (ifa).

Захід проводиться за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

 

 

 

Залишити відповідь