Про нас

fon

Громадська організація «Форум українських журналістів» у Волинській області.

Банківські реквізити:
р/р 2600301474708 у Волинському відділенні ПАТ «Кредобанк»,
МФО 325365,
код ЄДРПОУ 36699092.

Реєстрація: Свідоцтво про державну реєстрацію №672 від 14 жовтня 2009 р.,
видане Головним управлінням юстиції у Волинській області.

Поштова адреса: 43016, м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 9, 2-ий поверх.

Електронна адреса: forum.ukrainskih@mail.ru

Статус: Громадська організація.

Основні напрямки діяльності: Через громадську діяльність, спрямовану на об’єднання на добровільних засадах журналістів, громадян, які працюють у засобах масової інформації (ЗМІ), трудяться чи навчаються в освітніх закладах, здійснювати діяльність для задоволення та захисту своїх законних соціальних, творчих, духовних та інших спільних інтересів, обміну досвідом та підвищення професійного рівня.

Керівні органи:
Голова правління Володимир Данилюк. Роботу в журналістиці розпочав на посаді оглядача з питань профспілкового життя обласної газети «Молодий ленінець». Згодом – редактор відділу, заступник головного редактора газет «Молода Волинь» і «Віче». У різні був власним кореспондентом газет «Киевские Ведомости», «Команда» і журналу «Україна».

Заслужений журналіст України. Член Національної спілки журналістів України і Товариства польських журналістів.

Нагороджений орденом «За заслуги» III ст., Почесною грамотою Верховної Ради України, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, австрійським орденом «Хрест заслуги».

З 2005 р. – головний редактор обласної громадсько-політичної газети «Волинська газета».

У 2009-2014 рр. ГО «Форум українських журналістів» провів багато заходів для підвищення кваліфікації та вивчення професійного досвіду іноземних мас-медіа. Проведено міжнародні конференції за програмою «Школа сучасної журналістики» з участю журналістів України, Польщі та Білорусі. Організовано стажування українських журналістів у редакціях газет, телебачення та радіо Люблінського воєводства РП. Здійснено ознайомчі візити в Брестську область Республіки Білорусь, де журналістам надано методичну допомогу роботи в ринкових умовах. Запроваджено міжнародний турнір із міні-футболу серед команд журналістів України, Білорусі та Литви. У 2014 р. спільно з Фондом німецько-польської співпраці (SDBC) проведено міжнародну науково-практичну конференцію «Нові медіа та громадянська активність». Запроваджено стажування молодих журналістів у мас-медіа регіонального та загальноукраїнського рівнів.

Be the first to comment

Leave a Reply