Нещодавно група студентів факультету іноземної філології СНУ імені Лесі Українки повернулася із захоплюючої поїздки до Німеччини.

Два тижні у чудовому місті Фехта подарували нам можливість відчути себе студентами німецького університету, знайти багато друзів та поринути у незабутню казку старих міст.

Разом із студентами, які навчаються у Фехті, ми відвідали семінари з германістики та історії, мали змогу виступити із власними рефератами та презентаціями на теми: “Волинь”, “Історія Волині”, “Культура Волині”, “Гетьманат” та інші.

Крім цього, ми спілкувалися зі студентами-біженцями із Сирії та Іраку, які згодом організували нам тематичний вечір, а також ознайомилися із системою освіти у Німеччині та відвідали місцеву школу.

Дуже цікавими виявилися екскурсії Бременом, Оснабрюком, Текленбургом та Бад Ібургом. В Оснабрюці ми дізналися багато цікавих фактів із життя та творчості відомого німецького письменника Еріха Марії Ремарка і художника Фелікса Нуссбаума та відвідали присвячені їм музеї.

Неперевершеною була екскурсія Бременом. Саме в цьому старовинному місті ми відчули себе справжніми науковцями в сучасному музеї “Universum Science Center”.

Наприкінці нашої поїздки кожен отримав сертифікат про проходження навчальної практики в університеті міста Фехти. Дуже дякуємо службі DAAD, яка надала нам стипендію, а також лектору DAAD Андре Бьому та викладачці Марії Лозицькій за чудові та незабутні дні у Фехті.

Олександра ГЕРЕЖУН,

cтудентка факультету іноземної філології СНУ ім. Лесі Українки.

На фото з uk.wikipedia.org: на вулицях м. Фехта.

1 Comment

Leave a Reply