Волинські журналісти у Люблінському воєводстві

За сприяння Генерального консульства Польщі у Луцьку та облорганізації НСЖУ журналісти краю побували у м. Люблін і м. Замості.

Шість медійників із електронних і друкованих засобів масової інформації обласного центру взяли участь в програмі Міністерства закордонних справ РП «Study Tours to Poland». Зокрема, побували в редакціях телебачення і радіо, зустрілися з колегами з газет «Кronika tygodnia» (Замость),   «Dziennikа Wschodniego» та «Kuriera Lubelskiego» (Люблін).

«Колеги цікавилися темами,  які порушують на шпальтах газет і в ефірі польські ЗМІ, організацією виробничого циклу польських журналістів регіонального рівня. Йшлося про співпрацю між редакціями і  підготовку окремих сюжетів і додатків чи сторінок про життя українців у Польщі і поляків в Україні», – сказав, повернувшись додому, директор  ТВО «Служба інформації» Волинської регіональної дирекції Національної суспільної телерадіокомпанії України Костянтин Лоцман.

Також журналісти з Луцька мали розмови з представниками української Фундації духовного пограниччя і Центру культури в Любліні, відвідали історичні пам’ятки сусіднього воєводства.

Практичною організацією організаційних питань щодо підготовки візиту волинян у Люблінське воєводство опікувалися консул Генерального консульства РП у Луцьку Марек Запур, а посприяв із підбором гідних учасників візиту заступник голови облорганізації НСЖУ, голова правління ГО «Форум українських журналістів» Володимир Данилюк.

Наш кор.

На фото з газети «Кronika tygodnia»: під час зустрічі польських та українських медійників у м. Замость Люблінського воєводства.

Be the first to comment

Leave a Reply